SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU


Strona główna / Oferta / Systemy kontroli dostępu
Systemy kontroli dostępu System kontroli dostępu umożliwia ograniczenie dostępu pracownikom i osobom spoza przedsiębiorstwa do wybranych pomieszczeń lub całych stref. Może on współpracować z systemem rejestracji czasu pracy, przeciwpożarowym, alarmowym, monitoringu, itp. Oferowany przez naszą firmę sprzęt zapewnia długą i bezawaryjną pracę przy rozsądnych kosztach.

Na system składają się czytniki zbliżeniowe lub czytniki kart magnetycznych, sterowniki nadzorująco-zarządzające oraz komputer nadzorujący. Karty personelu są absolutnie bezpieczne - w przypadku dostania się w niepowołane ręce stają się całkowicie bezużyteczne i nie umożliwiają wycieku jakichkolwiek informacji. Sterowniki zasilane są z zasilaczy zewnętrznych z podtrzymaniem co pozwala na ciągłą pracę systemu i rejestrację wszystkich zdarzeń nawet podczas braku zasilania przez 48 godzin. W przypadku dużej infrastruktury sterowniki komunikują się z komputerem nadrzędnym za pomocą istniejącej firmowej sieci komputerowej. Zapewnia to wyjątkowe możliwości rozbudowy całego systemu bez konieczności instalacji osobnych magistral komunikacyjnych.

Proponujemy Państwu montaż i wdrożenie mechanizmów kontroli dostępu, wraz ze stworzeniem powiązań z istniejącymi systemami informatycznymi lub systemami bezpieczeństwa. Kontrola dostępu zwiększa znacznie bezpieczeństwo osób przebywających na terenie objętym systemem, minimalizuje ryzyko kradzieży mienia lub informacji, umożliwia kontrolę miejsca przebywania pracowników, a w sytuacjach zagrożenia życia (np. pożaru) dostarcza informacji o ilości osób wewnątrz obiektu.
    
    Zapisz się do naszego newslettera.
    Twój e-mail:
    Możesz zrezygnować w każdej chwili wciskając minus