SYSTEMY ALARMOWE


Strona główna / Oferta / Systemy alarmowe
Systemy alarmowe System alarmowy to w dzisiejszych czasach nieodzowny element zabezpieczenia nieruchomości. Wyłącznie profesjonalne zabezpieczenia dają gwarancję prawidłowego działania oraz zapewniają bezpieczeństwo Państwa domu lub firmie. System sygnalizacji włamania i napadu to zespół współpracujących ze sobą urządzeń, które sygnalizują włamanie lub napad. Każdy podstawowy system alarmowy składa się z takich elementów jak rozmaite detektory, centrale, manipulatory, sygnalizatory, piloty programowalne czy też przyciski napadowe. Istotą działania całego mechanizmu jest przesyłanie informacji z urządzeń wejścia do centrali alarmowej.

Każdy system jest przez nas projektowany z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta i w dopasowaniu do przestrzennej organizacji obiektu. Montowany przez ICT SOLUTIONS sprzęt posiada odpowiednie atesty i homologacje, są to urządzenia najlepszych producentów klasy C lub klasy B (na życzenie Klienta). Nowoczesne centrale alarmowe posiadają również możliwość sterowania bezprzewodowego, dzięki czemu można uniknąć wiercenia i kucia w ścianach. Nadają się one szczególnie tam, gdzie podczas budowy nie pomyślano o instalacji systemów zabezpieczeń.

ICT SOLUTIONS poza instalacją systemów alarmowych, zapewnia również pełen serwis i usługi konserwacyjne. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
    
    Zapisz się do naszego newslettera.
    Twój e-mail:
    Możesz zrezygnować w każdej chwili wciskając minus