OUTSOURCING IT


Strona główna / Oferta / Outsourcing IT

Outsourcing IT Outsourcing IT to wykorzystywanie zasobów zewnętrznej firmy informatycznej. Posiadając doświadczenie i specjalistów z branży IT zdecydowanie taniej i efektywniej zrealizuje ona szereg zadań informatycznych niż robiłoby się to we własnym zakresie. Lepiej jest skupić się stricte na swojej działalności i rozwijaniu w swojej branży a informatykę powierzyć firmie się w niej specjalizującej.

Proponujemy Państwu zarówno kompleksową opiekę nad sprzętem i systemami informatycznymi, jak i również doraźną pomoc w rozwiązywaniu problemów z nimi związanych. W przypadku pierwszej opcji zawsze przeprowadzamy dogłębną analizę struktury informatycznej, by dopasować swoje działania do mechanizmów i narzędzi pracy w Państwa firmie. Staramy się aby nasze działania były możliwie najmniej uciążliwe, a najlepiej w ogóle. Zarządzamy infrastrukturą informatyczną, pomagamy w przypadku awarii, rozbudowujemy i dokonujemy zmian w istniejących rozwiązaniach. Gwarantujemy ciągłość pracy, zapobiegamy problemom, optymalizujemy działanie sprzętu i programów.

Zapewniamy Klientom całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo poprzez podpisywanie stosownych zobowiązań zachowania tajemnicy i poufności informacji. Współpraca prowadzona jest w oparciu o umowy abonamentowe. W ich ramach zapewniamy również doradztwo w zakresie potrzeb zakupowych sprzętu informatycznego, dostarczamy i instalujemy urządzenia niezbędne do poprawnego funkcjonowania całej infrastruktury IT.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

    
    Zapisz się do naszego newslettera.
    Twój e-mail:
    Możesz zrezygnować w każdej chwili wciskając minus