NASZA FIRMA


Strona główna / O nas / Nasza firma
ICT SOLUTIONS ICT SOLUTIONS jest prężnie działającą firmą informatyczną. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z wielu pokrewnych dziedzin, których wiedza przekłada się na naszą bogatą ofertę. Swoje usługi świadczymy zarówno firmom, instytucjom, jak i osobom prywatnym.

Proponujemy Państwu pełną obsługę informatyczną dla biznesu, poczynając od kreacji wizerunku w Internecie a kończąc na wszelakich pracach instalatorskich w siedzibie firmy Klienta. Posiadamy bogate doświadczenie w instalacjach sieci LAN, monitoringu CCTV, montażu systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu i innych. Posiadamy własny serwis fiskalny, sprzedajemy nowoczesne kasy i drukarki wiodących polskich producentów.
Prowadzimy sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego oraz wdrożenia oprogramowania firmy InsERT. Tworzymy atrakcyjne serwisy internetowe. Pełną listę usług świadczonych przez ICT SOLUTIONS oraz wszelkie szczegóły znajdą Państwo w dziale "Oferta".

Nasi pracownicy są zespołem młodych ambitnych ludzi zaangażowanych w pracę. Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie. Rozumiemy doskonale, że satysfakcja Klientów przyczynia się do rozwoju naszej firmy. Doświadczenie w wielu pokrewnych dziedzinach wiedzy technicznej oraz bogate wykształcenie specjalistów ICT SOLUTIONS gwarantuje bezproblemową współpracę i dobór optymalnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Mamy nadzieję, że zaspokoi ona potrzeby Państwa firmy.
    
    Zapisz się do naszego newslettera.
    Twój e-mail:
    Możesz zrezygnować w każdej chwili wciskając minus