• 07.04.2011

  Kasy dla nowych podatników

  Zakładanie i prowadzenie nowej działalności biznesowej to często nie lada wyzwanie. Rozkręcanie firmy pochłania mnóstwo czasu, energii i pieniędzy. Jako przedsiębiorstwo z doświadczeniem wychodzimy naprzeciw problemom nowych podatników. Nie macie Państwo czasu na dogłębne poznawanie tematu urządzeń fiskalnych? Mają być intuicyjne w obsłudze jak telefony komórkowe i jednocześnie nowoczesne? Wszelkie kwestie formalne z urzędem skarbowym związane z fiskalizacją i użytkowaniem kasy to dodatkowy stres? Mamy na to doskonałe rozwiązanie!
  Nasi serwisanci fiskalni doradzą w wyborze właściwego urządzenia, przeprowadzą szkolenie umożliwiające obsługę sprzedaży praktycznie od zaraz i załatwią wszelkie formalności, wypełnią nawet odpowiednie druki za Państwa. Czas w biznesie jest ważnym czynnikiem, nie traćcie go Państwo niepotrzebnie.
  Oferowane przez nas kasy fiskalne produkowane są przez najlepszych producentów w branży. Gwarantują bezawaryjną pracę i intuicyjną obsługę. Fachowo doradzimy, które wybrać by wydać jak najmniej, a kupić jak najlepiej. W ramach sprzedaży i fiskalizacji przeprowadzamy w przystępny sposób darmowe szkolenie pracowników z obsługi urządzeń. Wychodzimy z założenia, że zadowolony Klient poleci nas innym, a przecież to jest najlepszą reklamą. Zapraszamy do współpracy, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

  
  Zapisz się do naszego newslettera.
  Twój e-mail:
  Możesz zrezygnować w każdej chwili wciskając minus